כמה פעמים כבר קרה לכם שקמתם בבוקר ואמרתם  לעצמכם זהו מעכשיו אני אתחיל לחיות בריא, כמה פעמים רצתם אחרי האוטובוס והרגשתם כאילו אתם אחרי מרתון ושוב אמרתם לעצמכם בואנה אני לא בכושר כמו שחשבתי הגיע הזמן לחזור להתאמן.
או הגעתם לגיל בו אומנם אתם עם כרס אומנם כבר לא התאמנתם כבר 7 שנים אבל עדיין מתרפקים על הזיכרון ההוא של התקופה בו הייתם בני 16 וחטובים נורא.
אם אתם אחד מאנשים האלו סביר להניח שאמנם חשבתם על כך הרבה פעמים ,חלקכם אולי אפילו הלך ונרשם לחדר הכושר וכמובן יהיה תמיד את יוצא הדופן שאפילו הלך התאמן ועשה שינויי לטובה, ועליו סביר להניח שתדברו כשתשבו בסלון מול הטלוויזיה ותתעצלו לקום מהספה ותגידו לעצמכם לא נורא היום אני פשוט עייף מהעבודה נלך מחר..

אם אתם קוראים את המאמר כנראה שקיימת בכם זיקה כלשהי לכושר, ועדיין קיימת תקווה שתעשו שינויי לטובה תכנסו לכושר תסגלו לכם אורח חיים בריא וזה יהפוך לשגרה.
אז לא בניגוד למה שרובכם חושבים וחוששים כל כך זה לא חייב להיות קיצוני לא חייבים להתחיל לחיות על חסה , לוותר על "תענוגות החיים", ולבלות חצי יום בחדר הכושר במשקולות וריצה כשבכלל אין לכם זמן לארוחת צהריים.
אז הינה לכם השיטה. קיימת כיום תופעה חיובית ההופכת ליותר ויותר נפוצה, מאמני כושר אישיים הם מפיצי הבשורה.
אז בניגוד לפעם מאמן כושר אישי זה כבר לא פריווילגיה של עשירים, אלא להפך תופעה חיובית וטובה, אימונים אישיים הם אלו שיוסיפו לכם גיוון לחיים יהפכו את האימונים להרבה יותר מהנים מכפי שחשבתם.

מאמן כושר אישי ילמד אתכם איך להשיג מקסימום תוצאות במינימום זמן בצורה מבוקרת ובריאה,
מאמן כושר אישי ייתן לכם את הכלים להתמיד בפעילות ולהפוך אותה לאורח חיים ולא לסתם אימון לתקופה קצרה.
מאמן כושר אישי יגרום לכך שגם אם לא תגיעו לחדר הכושר, חדר הכושר יגיע אליכם. כמובן שחשבתם על זה אבל לא ידעתם אבל העולם החיצון מלא באביזרי עזר כך שניתן לבצע אימון בביתכם, בחוף הים או בגינה הציבורית , בצורה מלאה המקבילה ביעילותה לחדר הכושר.
מאמן כושר אישי יידע לדרבן אתכם כשקשה , יגביר לכם את המוטיבציה לאימונים , וכמובן יהפוך את כל חוויית האימון לחוויה מהנה.

אז חברים במקום להשקיע ב1+1 על ההמבורגרים או להוציא כסף על משהו שייזרק בעוד כמה חודשים או משהו שאמנם ייתן לכם הנאה רגעית אך יישכח בתוך תקופה קצרה..
תשקיעו בהנאה נצחית בגוף בריא יותר, תחושה טובה יותר וכלים שתוכלו לקחת איתכם לנצח ויגרמו לכם הנאה.
כי רק באימון אישי תקבלו את הכלים לאימון נכון, עצות לתזונה בריאה, תוכנית אימונים מותאמת אישית וכמובן חוויה מהנה ומעשירה שתשמש אתכם לעתיד.
ולא לא תצטרכו לגרור אחריכם את המדריך כל השנה האימונים ומשך התקופה כמובן מתאימים ביחס לצרכי הלקוח מידת הכושר שלו ומטרותיו.
כמובן זה הזמן לקום מהספה לגשת אל הטלפון…והרבה בהצלחה..

נכתב ע"י מיכאל פצניוק מאמן חדר כושר ומאמן אישי